ПРО КЛІНІКУ

Велика історія нашого маленького вулика для малюків

«Тато, а чому ти завжди допомагаєш людям, навіть коли вони йдуть у свята, вихідні, в ночі?» – запитувала я маленька в свого батька. «Доню, бо я обрав свою професію серцем, і бути завжди готовим допомогти людині, що стикнулася із проблемою — мій обов’язок» – так відповідав мені тато.
А люди йшли та йшли за порадами до мого батька – сімейного лікаря, що працював терапевтом у невеличкому містечку Київської області.
Він не поділяв життя на роботу та дозвілля — медицина була та є його життям.
Навіть тяжко перехворівши на КОВІД у 2020 році, він повернувся до роботи.
То ж атмосфера відданості лікарській професії була моїм середовищем, в якому заклалися принципи милосердя, піклування, співчуття та прагнення допомагати людям.
Іграшками слугували дерев’яний стетоскоп, термометр з дитячого набору, бинти та тюбики з кремом, а першими пацієнтами — лялькі та старий собака.
Питання вибору майбутньої професії не стояло — ще в дитинстві я вирішила, що хочу стати лікарем.
Перед вступом до Вінницького медичного університету визначилася, що буду лікарем.
Мені хотілося лікувати дітей, адже ця спеціальність — одна із найбільш захоплюючих.
Діти — це інший Всесвіт, вони надзвичайні за своїм потенціалом до виживання і відновлення здоров’я, і саме з них починається здоров’я нації.
Ще в університеті народилася моя перша донька – Аріна, і це збагатило мій професійний та життєвий досвід.
Як мамі-педіатру, мені було набагато легше справлятися із будь-якими проблемами чи власними страхами щодо здоров’я дитини. В той час народження дитини дало мені змогу глибше зрозуміти інших батьків.
10 років роботи лікарем з яких понад чотири роки – у власно створеному проекті «Найшвидчий педіатр Ірпеня», надали мені досвіду та впевненості у свої силах. Численні курси із вдосконалення, відвідування тематичних заходів, медичних конференцій та наставництво авторитетних колег сприяли зростанню мого професійного рівня.
І практика — за останні 5 років через мої руки пройшло понад 15 тисяч дітей!
І кожен – зі своєю проблемою, своєю історією, тривогами батьків та рідних дитини. Мені вдалося завоювати серця малечі та прихильність їх батьків.

Але все не було так гладко і певні обставини змусили залишити проект «Найшвидчий педіатр».
І з болем у серці я змушена була відмовитися від використання цього бренду.

Але що робити далі?

На щастя, поруч були люди, які надихнули та підтримали ідею відкриття власної клініки. Назва «Педіатрична клініка «Дві бджілки» народилася за один вечір. А далі – декілька місяців підготовки: приміщення, ліцензія, облаштування, пошук персоналу. І ось нарешті, 7 лютого 2021 року двері «Двох бджілок» розпахнулися, аби прийняти перших гостей.
Захоплення та радість в очах дітлахів вартували тих зусиль, які довелося докласти для заснування власної клініки!

Відомий в Україні та знаний навіть поза її межами лікар-педіатр Євген Комаровський, який завжди мене надихав власним приміром, став «хрещеним батьком» «Двох бджілок». Ми підписали історичний документ — «Меморандум про співпрацю». Його положення визначають високі морально-етичні якості лікаря-педіатра та неуклінне дотримання принципів доказової медицини.
А також обов’язують лікаря бути провідником знань, здійснювати санітарно-просвітницьку місію.
За перші півроку роботи клініки «Дві бджілки» ми прийняли понад 2,5 тисяч викликів, надали допомогу за майже 4-ма тисячами звернень, прокапали на дому та у нашому денному стаціонарі біля тисячі дітей.
Ми єдині в Ірпені, хто береться за процедуру постановки крапельниць дітям, і велика заслуга в цьому належить нашим професійним медсестрам!

Ми розвиваємося та розширюємося: віднедавно наша команда поповнилася ще одним лікарем-педіатром Тетяною Міщенко, медсестрами Іриною та Тетяною та адміністратором Стрілецькою Натальою.
І це тільки початок! У планах – відкриття однойменної клініки в Києві та розширення асортименту наших послуг, залучення нових педіатричних спеціальностей та надання вузькоспеціалізованої допомоги.
Я щиро вірю, що все вдасться!
Ваша лікар-педіатр, бджілка Юля Шаповалова.

Дитяча поліклініка
"Дві Бджілки"

Клініка «Дві бджілки» — це  багатопрофільний медичний центр, в якому надається повний спектр медичних послуг для дітей з народження і підлітків до 18 років. Наша клініка була створена у співпраці з одним з найвідоміших українських лікарів —доктором Євгеном Комаровським. Ми однодумці Комаровського, чий підхід до збереження здоров’я дитини та лікування є найкращим вибором для розумних та турботливих батьків.

ПОСЛУГИ:

 • Спостереження за новонародженими: обробка пупкової ранки, догляд за шкірою, поради по вигодовуванню.
 • Спостереження за здоровими малюками: програма спостереження педіатром, вузькими спеціалістами.
 • Диспансеризація в декретовані роки і за запитом.
 • Рекомендації перед поїздками: вакцинації, аптечка, телефонні консультації.
 • Консультації при захворюваннях. Вдома, на амбулаторному прийомі, в стаціонарі.
 • Оформлення медичної документації: для дитячого садка, для школи, для дитячих таборів як в Україні, так і за кордоном.
 • Лікування дітей амбулаторно і в стаціонарі.
 • Поради по харчуванню; оцінка розвитку, поради з гімнастики, ігор та іграшок.

Наша команда складається з лікарів вищої категорії з досвідом роботи у найвибагливіших до професійного рівня лікарів медичних установах. Ми продовжуємо традиції професійного росту наших лікарів та сповідуємо комплексний підхід до лікування наших пацієнтів. Ми не робимо необґрунтованих досліджень і призначень, бо наш головний принцип— це відповідність засадам доказової медицини. Наш лабораторний партнер завдяки високоточному та сучасному обладнанню забезпечує якісний результат обстежень.

«Дві бджілки» забезпечує мультидисциплінарний і персоніфікований підхід до кожного пацієнта, саме тому в клініці працевлаштована «зіркова» команда лікарів найзатребуваніших дитячих спеціальностей.

В клініці «Дві Бджілки» ви можете отримати консультацію наступних фахівців:

педіатра; оториноларинголога; алерголога-імунолога; офтальмолога; невролога; дерматолога; ендокринолога; гастроентеролога; кардіолога; нефролога; гінеколога; ортопеда-травматолога; стоматолога; сімейного лікаря; логопеда-дефектолога; психолога.

Фахівці проведуть консультацію як у зручній для вас клініці, так і вдома. Якщо вам зручно, ви завжди можете відвідати «Дві Бджілки» – дитяча поліклініка міста Ірпінь. При цьому лікар завжди має при собі все необхідне обладнання для повноцінного первинного обстеження та взяття аналізів. Педіатр проведе експрес-тест на грип і стрептококову інфекцію, візьме кров для загального аналізу. За необхідності наші медсестри виїжджають до пацієнтів, якщо призначені уколи або крапельниці.

Для того, щоб з легкістю записатися на прийом, достатньо лише в телефонній книзі знайти «дитяча поліклініка Ірпінь телефон» та натиснути виклик! Ми оперативно відповідаємо та підбираємо для вас комфортний час для відвідування.

Коли потрібно записуватися до педіатра для профілактичного огляду:

 • тричі протягом першого місяця життя;
 • з місяця до року – щомісяця;
 • з року до двох – кожні 3 місяці;
 • з 2-3 років – кожні 6 місяців
 • з 3 до 18 років – щорічно.

Лікар оглядає дитину та визначає її фізичний розвиток: вага, зріст, окружність голови та грудної клітки, оцінює нервово-психічний розвиток. На підставі отриманих даних визначає групу здоров ‘я й дає рекомендації щодо догляду, харчування, режиму дня. Аби не пропустити регламентовані терміни, запишіться до педіатра на спеціальну дитячу консультацію. Лікар складе план оглядів і вакцинації, аби дитина отримала максимум уваги, виросла здоровою та міцною.

При виклику лікаря додому, до Вас приїде професійний спеціаліст, який збере анамнез, уважно огляне дитину. Після огляду лікар встановить діагноз, зробить лікарські призначення і спланує тактику подальшого ведення дитини, а також докладно пояснить усі нюанси, максимально заспокоїть батьків.

Коли варто викликати дитячого лікаря додому?

Якщо ваша дитина скаржиться або ви помітили наступні симптоми:

 • кашель, нежить, біль у горлі;
 • діарея, біль у животі, блювота;
 • поява на шкірі і видимих слизових оболонках елементів висипу;
 • підвищена температура тіла;
 • збільшення і болючість лімфатичних вузлів;
 • хворобливі відчуття або дискомфорт у будь-якій частині тіла (попереку, праве підребер ‘я, живіт, грудна клітка);
 • запаморочення, різка слабкість, відмова від їжі.

Коли дітей першого року життя слід показати педіатру:

 • зміна поведінки (постійний плач або, навпаки, надмірна сонливість і мляве смоктання грудей);
 • проблеми зі шкірою: опрілості, потниця, пелюшний дерматит;
 • кишкова коліка, діарея;
 • втрата ваги або занадто повільна його надбавка;
 • запалення очей (кон ‘юнктивіт);
 • проблеми, пов ‘язані з годуванням малюка.
 •  

Переваги виклику педіатра додому

 • Вам не доведеться витрачати велику кількість часу на переміщення містом (поїздка в клініку і назад).
 • Дитина відчуватиме себе вдома комфортніше, ніж у поліклініці. Він зазнає значно меншого стресу, буде більш лояльним до лікарів і терапевтичних заходів. 
 • Хворій дитині, яка погано себе почуває, не доведеться страждати через вимушену поїздку до лікаря. Замість цього він зможе чекати лікаря у своєму ліжку. 
 • Допомога дітям вдома надається з гострими захворюваннями, загостреннями хронічних захворювань і з профілактичною метою.

Виклик дитячого лікаря додому

Після виклику педіатра додому в  Ірпені, якщо у Вас виникнуть питання - Ви зможете зв'язатися з фахівцями нашої клініки, які завжди Вам допоможуть!

Терміновий виклик лікаря